Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
21 Styczeń 2020
Pracownicy Szkoły
Dokumenty Szkoły
Zapytanie ofertowe na remont ogrodzenia szkoły
Zapytanie ofertowe na dostawę produktów spożywczych na stołówkę szkolną
Zapytanie ofertowe na dostawę książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Boiska i place zabaw
Documaster

LOGOWANIE
Uczniowie dzielą się autorskim arkuszem egzaminacyjnym w ramach projektu mPotęga.

Egzamin ósmoklasisty okiem szkolnej kamery

Głównym zadaniem w grudniu w ramach programu mPotęga było stworzenie autorskiego arkusza egzaminacyjnego ósmoklasisty z matematyki. Zajęcia przeznaczone były na wyszukiwanie zadań egzaminacyjnych z różnych źródeł, rozwiązywanie ich oraz tworzenie własnych zestawów zadań, które zostały wykorzystane do autorskiego arkusza egzaminacyjnego. Przygotowany przez nas arkusz składa się z 15 zadań zamkniętych oraz 6 zadań otwartych. Został on przekazany w formie elektronicznej i papierowej do biblioteki szkolnej, gdzie mogą z niego korzystać wszyscy uczniowie szkoły. Autorski egzamin miał swoją premierę w młodszej grupie, a został on zaprezentowany przez liderów grupy zaawansowanej. Uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności, rozwiązując zadania  z arkusza. Wszystkie działania zostały udokumentowane w formie zdjęć oraz nagrane  w formie krótkich filmików.

A teraz nadszedł czas, by podzielić się z Państwem naszym autorskim egzaminem. Wszystkich ósmoklasistów zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych.

Nasz arkusz dostępny jest na stronie naszej szkoły oraz stanowi załącznik niniejszego artykułu.

Arkusz -projekt mPotęga

admin dnia 06 styczeń 2020 · Drukuj
Uczniowie i Rodzice
Kalendarz Roku
  Szkolnego

Osiągnięcia uczniów
Konsultacje
Godziny lekcyjne
Dowozy
Oddziały sportowe 2019
KL I SP 2019-2020
Przedszkole 2019-2020
Kształcenie specjalne
Egzaminy
Ósmoklasisty

LOGOWANIE

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
25826 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie