Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
21 Styczeń 2020
Pracownicy Szkoły
Dokumenty Szkoły
Zapytanie ofertowe na remont ogrodzenia szkoły
Zapytanie ofertowe na dostawę produktów spożywczych na stołówkę szkolną
Zapytanie ofertowe na dostawę książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa
Boiska i place zabaw
Documaster

LOGOWANIE
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 pomagają potrzebującym

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział się w akcjach, których celem jest pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Członkowie szkolnego wolontariatu, dzieci i młodzież zorganizowali akcję Paczka na Święta Bożego Narodzenia z Ojczyzny, celem wsparcia Polaków mieszkających na kresach wschodnich.

Szkoła włączyła się także w świąteczną zbiórkę pluszaków dla dzieci z potrzebujących rodzin, domów dziecka oraz podopiecznych szpitali, zorganizowaną przez OSP w Chobaninie oraz zbiórkę potrzebnych artykułów dla zwierząt w schronisku „Psia Ostoja”.

Na terenie szkoły zorganizowano również akcję pod hasłem „Dar Serca”. Dzięki dużej ofiarności społeczności szkolnej, będzie można przekazać upominki i dary, takie jak artykuły chemiczne, żywność oraz przybory szkolne dla rodzin, które w szczególności takiej pomocy potrzebują.

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje” – Jan Paweł II

admin dnia 20 grudzień 2019 · Drukuj
Uczniowie i Rodzice
Kalendarz Roku
  Szkolnego

Osiągnięcia uczniów
Konsultacje
Godziny lekcyjne
Dowozy
Oddziały sportowe 2019
KL I SP 2019-2020
Przedszkole 2019-2020
Kształcenie specjalne
Egzaminy
Ósmoklasisty

LOGOWANIE

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
25838 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | laptopokazja.pl | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie